M.Buyruk Cad. Ömerbey Apt. No:77/B Merkez MALATYA
trende

Artema’dan serinleten duş keyfi

21.03.2020
955
Artema’dan serinleten duş keyfi

Artema’dan serinleten duş keyfi

Yaz boyunca havalar ne kadar sıcak olursa olsun, doğru su akışını tercih edenler serinliyor. Belki yumuşak, belki yoğun akışlı… Belki masaj yapar gibi, belki de şelalede yıkanır gibi!

Artema’nın sunduğu farklı duş sistemleriyle, en sıcak havalarda bile serinlemek mümkün oluyor. Artema, farklı tercihlere uygun canlandıran ve serinleten bir duş keyfini farklı ürünlerle sunuyor. Artema’nın Aquamassage özellikli duş sistemleri, yoğun su akışıyla gerginliği azaltıyor ve vücudu rahatlatıyor. Sakin ve rahatlatıcı bir duş arayanlar, Artema’nın Aquasoft özellikli duş sistemlerini tercih ediyor. Aquaspray özellikli sistemler ise canlandıran etkisiyle güne hızla başlayanların yanında oluyor. Duş keyfini doğayla bütünleştirmek isteyenler ise Waterfall özellikli duş sitemleriyle, şelaleden dökülen suyun güçlü etkisini hissediyor.

Yağmurdan ilham alınarak geliştirilen yoğun damla teknolojisine sahip Artema duş başlıkları ise dakikada 2 litre havayı suyla karıştırarak, damlaların yalnız daha yumuşak değil, daha hacimli olmasını da sağlıyor. Böylece duş keyfinden ödün vermeden su tasarrufu da yapılabiliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: