M.Buyruk Cad. Ömerbey Apt. No:77/B Merkez MALATYA
trende

Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor

21.03.2020
907
Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor

Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor

Artema, çocuklu ailelere, istenilen su sıcaklığını önceden ayarlamayı ve banyo süresince sabit tutmayı sağlayan termostatik banyo bataryalarını öneriyor. Özellikle küçük bebekleri olan ebeveynler, termostatik bataryaları kullanarak küvetteki suyun sıcaklığını istenilen dereceye kolayca ayarlayabiliyor.

 

Artema’nın AquaHeat termostatik banyo bataryaları, su basıncında oluşabilecek ani değişikliklere hızla tepki veriyor. İhtiyaç duyulan su sıcaklığına hemen ulaşılıyor ve ısı uzun süre aynen korunuyor. Tasarruf butonu sayesinde su kademeli olarak açılarak %50’ye varan tasarruf elde ediliyor. Artema’nın AquaHeat termostatik banyo bataryaları sayesinde, istenilen sıcaklıktaki suya, daha az su ve enerji kullanılarak ulaşıldığından, aile bütçesine de katkıda bulunuluyor.

 

Bebekleri büyüyüp kendi başına yıkanmaya başlayan aileler, termostatik bataryaların özelliklerinden yararlanmaya devam ediyor. Banyo sırasında evin başka bir noktasında su kullanılsa bile, duştan akan suyun sabit ısıda kalmasını sağlayarak çocukları yanma riskinden koruyor. Özel teknolojisi sayesinde, AquaHeat bataryaların gövdesi de her zaman güvenli bir sıcaklıkta kalıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: